O firmie

Wesoła Szkoła ze swoją ofertą działa na terenie całego Kraju. Naszą ofertę kierujemy do placówek oświatowych przedszkoli, szkół, uczelni, świetlic oraz wielu innych instytucji i firm w całym kraju. Specjalizujemy się w sprzedaży wyposażenia meblowego do szkół, pomieszczeń socjalnych, szatni uczniowskich, mebli szkolnych, magazynów, archiwów i warsztatów. Meble nasze cechuje wysoka jakość przystępne ceny oraz wymagane Certyfikaty.
W naszej ofercie zawsze można skorzystać z promocji przygotowanych dla naszych klientów.

W ofercie znajdziecie państwo kompleksowe wyposażenie, pełny asortyment mebli szkolnych.

Meble dostarczamy na terenie całej Polski najczęściej bez dodatkowych dopłat. W trosce o jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów każdego z nich traktujemy indywidualnie. Ceny bardzo często ustalane są indywidualnie.

Jesteśmy uczestnikami programu Rzetelna Firma, dzięki czemu w każdej chwili można zasięgnąć opinii na nasz temat.

Zdobyliśmy zaufanie wielu szkół i instytucji, dzięki czemu baza naszych zadowolonych klientów cięgle się powiększa. Praktycznie we wszystkich miastach na terenie Całego Kraju znajdują się instytucje przez nas wyposażone, dzięki czemu zawsze możesz porozmawiać z użytkownikami naszych mebli i zasięgnąć ich opinii na temat jakości naszych usług oraz na temat jakości naszych mebli.

Nasza wykwalifikowana kadra zawsze służy pomocą oraz pomoże dokonać właściwego wyboru.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY – Gwarantujemy satysfakcję.


©Copyright

© 2010 Wesoła Szkoła.
Wszelkie prawa zastrzeżone

Tworzenie stron
Xann Internet Solutions

Pozycjonowanie stron
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności