Biurko nauczycielskie LEON

Biurko LEON z kontenerem wym. 130x65cm cena za szt. 299.00 zł netto/ 367.77 zł brutto

Stelaż wykonany z profili 25x25mm malowany proszkowo. Stelaże standardowe RAL popiel, fiolet, czerwony, czarny, brązowy, zielony, bordo, niebieski. Za dopłatą kolor stelaża alu i żółty. Blat i kontenerek z płyty laminowanej 18mm, oklejonej obrzeżem PCV 2mm. Wymiary blatu 1350x650Wymiary kontenera 470x400x500 Biurko posiada certyfikat Cobrabid dopuszczający do użytkowania w jednostkach oświatowych.

Uwaga: Blaty wykonane są z okleiny sztucznej PCV drewnopodobnej. Kolor prezentowanego produktu może się nieznacznie różnic od koloru w rzeczywistości.