Biurko komputerowe EMILKA

Biurko komputerowe EMILKA

Biurko komputerowe Emilka z boczną półką

cena za szt. 200.00 zł netto/ 246,00 zł brutto

Stolik komputerowy z rury fi 25x25 i 20x20, malowany proszkowo. Stelaże standardowe RAL popiel, fiolet, czerwony, czarny, brązowy, zielony, bordo, niebieski. Za dopłatą kolor stelaża alu i żółty. Blat wykonany z płyty laminowanej o gr 18 mm wykończony obrzeżem PCV 2mm. Zatyczki zabezpieczające podłogę przed zarysowaniem. Stoliki posiada stopki  ułatwiające wypoziomowanie stołu. Stolik 1-os posiada blat o wymiarze 700x600. wymiar stolika z półką pod komputer 925-930 mm szerokość półki pod komputer 240 mm. Półka ma możliwość zamontowania z lewej i z prawej strony stolika. Półka pod klawiaturę wysuwana na prowadnicach rolkowych. Biurko posiada certyfikat Cobrabid dopuszczający do użytkowania w jednostkach oświatowych.

Uwaga: Blaty wykonane są z okleiny sztucznej PCV drewnopodobnej. Kolor prezentowanego produktu może się nieznacznie różnic od koloru w rzeczywistości.
©Copyright

© 2010 Wesoła Szkoła.
Wszelkie prawa zastrzeżone

Tworzenie stron
Xann Internet Solutions

Pozycjonowanie stron
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności