Zestaw zabawowy Ania

Zestaw zabawowy Ania

Cena za zestaw Ania 1.485 zł brutto

Koszt transportu zestawu Ania 120 zł brutto

Przedstawiamy zestaw elementów z pianki poliuretanowej o podwyższonej gęstości - Ania. Zestaw składa się z 9 różnych elementów, które po złożeniu w pokrowcach tworzą dwa duże materace. W zestawie znajdują się dwa trójkąty, dwa prostokąty, dwa tunele, dwie wieże, jeden kwadrat, dwa pokrowce z rzepami do łączenia.
Ania - materace

W skład prezentowanego zestawu wchodzą dwa materace:
materac pojedynczy 200 x 80 x 20 cm
materace po połączeniu 200 x 160 x 20 cm

Ania-materace


Z kształtek możesz tworzyć z dzieckiem samoloty, statki, trony, budowle, domki i wiele innych konstrukcji! Pokrowce wykonane są w wielu różnych kolorach ze skaju. Ten wytrzymały, mocny i odporny na ścieranie materiał łatwo utrzymać w czystości - wystarczy zabrudzone miejsca przetrzeć wilgotną szmatką. Miękka pianka o podwyższonej gęstości charakteryzuje się dużą sprężystością - poprawia efektywność ćwiczeń i czyni zabawę bezpieczniejszą. Produkt objęty jest gwarancją producenta. Na prezentowany zestaw Ania zapewniamy niezbędne atesty i certyfikaty.
Każdy pokrowiec zapinany jest na zamek - ułatwia to przechowywanie kształtek, i zapobiega ich wysuwaniu np. podczas ćwiczeń.

©Copyright

© 2010 Wesoła Szkoła.
Wszelkie prawa zastrzeżone

Tworzenie stron
Xann Internet Solutions

Pozycjonowanie stron
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności