Tunel TYGRYS

Tunel TYGRYS

Cena za zestaw Tunel TYGRYS 1.180 zł brutto

Koszt transportu zestawu 90 zł brutto

Przedstawiamy zestaw elementów z pianki poliuretanowej o podwyższonej gęstości - tunel TYGRYS. Podstawowe elementy można połączyć ze sobą w jedną całość dzięki wygodnym, wytrzymałym rzepom. Tunel może służyć do ćwiczeń, rehabilitacji i wielu innych zabaw. W komplecie znajdują, łączone na rzep. Realistyczne szczegóły (wąsy, oczy, pazury a nawet ogon) sprawią dzieciom wiele frajdy. 

Ukośny kształt elelentów pozwala złożyć tygrysa z prostym, lub skręcającym tunelem.

Pokrowce wykonane ze skaju. Ten wytrzymały, mocny i odporny na ścieranie materiał łatwo utrzymać w czystości - wystarczy zabrudzone miejsca przetrzeć wilgotną szmatką. Miękka pianka o podwyższonej gęstości charakteryzuje się dużą sprężystością - poprawia efektywność ćwiczeń i czyni zabawę bezpieczniejszą.

Produkt objęty jest gwarancją producenta. Na prezentowany zestaw tunel - TYGRYS zapewniamy niezbędne atesty i certyfikaty. Pojedyncze elementy TYGRYSA odwrócone do góry nogami można wykorzystać jako bujane siedziska.


©Copyright

© 2010 Wesoła Szkoła.
Wszelkie prawa zastrzeżone

Tworzenie stron
Xann Internet Solutions

Pozycjonowanie stron
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności