Mega Klocki Piankowe duże

Mega Klocki Piankowe duże

Cena za zestaw 1199 zł brutto

Koszt transportu klocków 65 zł brutto

Megaklocki piankowe - komplet składa się z 19 elementów. Megaklocki z pianki o podwyższonej gęstości pokryte są kolorową, łatwą do zmywania tkaniną. Mogą służyć do tworzenia torów przeszkód, różnorodnych konstrukcji (np. zamków, domków, budowli) lub do ćwiczeń i rehabilitacji. Komplet megaklocków od lat cieszy się niesłabnącą popularnością - 19 elementów wykonanych w żywych, atrakcyjnych kolorach to gwarancja bezpiecznej i radosnej zabawy! Klocki układamy w jedną dużą paczke pakowaną w folię.

W skład prezentowanego zestawu wchodzi 19 klocków o zróżnicowanej wielkości i kształtach.

Megaklocki Piannsport

Jedynym ograniczeniem wykorzystania klocków jest fantazja dziecka!​

Pokrowce wykonane są w wielu różnych kolorach ze skaju. Ten wytrzymały, mocny i odporny na ścieranie materiał łatwo utrzymać w czystości - wystarczy zabrudzone miejsca przetrzeć wilgotną szmatką. Miękka pianka o podwyższonej gęstości charakteryzuje się dużą sprężystością - poprawia efektywność ćwiczeń i czyni zabawę bezpieczniejszą. Produkt objęty jest gwarancją producenta. Na prezentowany zestaw megaklocków zapewniamy niezbędne atesty i certyfikaty.

wymiary klocków :©Copyright

© 2010 Wesoła Szkoła.
Wszelkie prawa zastrzeżone

Tworzenie stron
Xann Internet Solutions

Pozycjonowanie stron
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności