Mebelki Proste ZESTAW

Mebelki Proste ZESTAW

Kanapka narożna  + kanapka 120 + Kanapka 80 + fotelik +pufa + stoliczek.  1.259 zł brutto

Koszt transportu całego zestawu 120 zł brutto

Elementy można również zakupić osobno:

- kanapka narożna 120x120 cm  cena za szt. 517 zł brutto

- Kanapka 120 cm  cena za szt. 256 zł brutto

- Kanapka  80 cm cena za szt. 197 zł brutto

- Fotelik 40 cm  cena za szt. 109 zł brutto

- Pufa okrągała śr. 40 cm cena za szt. 83 zł brutto

- Stoliczek 35x50 cm cena za szt. 97 zł brutto

Zestaw mebelków prostych stanowi świetne uzupełnienie sal przedszkolnych i kącików zabaw - nie zajmują dużo miejsca, a ich podobieństwo do "dużych mebli" sprawia, że dzieci jeszcze chętniej z nich korzystają. Praktyczne i funkcjonalne mebelki oferujemy w trwałym obszyciu skajowym - to wytrzymały, mocny i odporny na ścieranie materiał, który łatwo utrzymać w czystości (wystarczy zabrudzone miejsca przetrzeć wilgotną szmatką).

Standardowy zestaw składa się z sześciu elementów: kanapka narożna, kanapka 120cm, kanapka 80 cm, fotelik, pufa oraz stoliczek. Komplet mebelków prostych wykończonych trwałym i funkcjonalnym materiałem skajowym oferujemy w czterech kolorach pokrowców do wyboru. Prosimy o zaznaczenie wybranego koloru podczas wypełniania formularza zamówienia.
 

czerwony pokrowiec na materac zielony pokrowiec na materac żółty kolor pokrowca - mebelki proste niebieski pokrowiec na materac 

Miękka pianka o podwyższonej gęstości charakteryzuje się dużą sprężystością - poprawia komfort i wygodę użytkowania.
Produkt objęty jest gwarancją producenta. Na prezentowany zestaw mebelków prostych zapewniamy niezbędne atesty i certyfikaty.


©Copyright

© 2010 Wesoła Szkoła.
Wszelkie prawa zastrzeżone

Tworzenie stron
Xann Internet Solutions

Pozycjonowanie stron
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności