Mebelki piankowe KLUBOWE

Standardowy zestaw składa się z trzech elementów:

wym. fotelika 55 x 45 x 50 cm

wym. stolika 68 x 35 x 24 cm

dwa foteliki stoliczek  cena zestawu 352 zł brutto

Koszt transportu całego zestawu 80 zł brutto

Zestaw mebelków klubowych stanowi świetne uzupełnienie sal przedszkolnych i kącików zabaw - nie zajmują dużo miejsca, a ich podobieństwo do "dużych mebli" sprawia, że dzieci jeszcze chętniej z nich korzystają. Praktyczne i funkcjonalne mebelki oferujemy wraz z pokrowcami, które można bez problemu prać - wystarczy rozpiąć zamek błyskawiczny i zdjąć pokrowiec.

Mebelki klubowe cieszą się niesłabnącą popularnością wśród naszych klientów, gdyż nie zajmują dużo miejsca a składanie ich po zakończonych zajęciach lub zabawie z dziećmi jest naprawdę dziecinnie proste! dopasowane rozmiarem tak, by oszczędzić miejsce i maksymalnie ułatwić ich złożenie.

Kolorystyka pokrowców :