Materace MIĘKKIE -wys.5 cm

Materace MIĘKKIE -wys.5 cm

wym.200x100x5 cm cena za szt. 270 zł brutto

wym.200x60x5 cm cena za szt. 232 zł brutto

wym.180x60x5 cm cena za szt. 204 zł brutto

wym.200x120x5 cm cena za szt. 300 zł brutto

Wytrzymały, mocny i odporny na ścieranie materiał pokrowca łatwo utrzymać w czystości - wystarczy zabrudzenia przetrzeć wilgotną szmatką. Pokrowce materaca oferujemy w trzech kolorach: czerwonym niebieskim żółtym zielonym Prosimy o zaznaczenie swojego wyboru na karcie zamówienia.

 

Podczas zakupu i dokonywania wyboru materaca warto pamiętać, że materace rehabilitacyjne oferowane przez naszą firmę oferujemy z różnych typów pianki, w zależności od przeznaczenia materaców, rodzaju ćwiczeń i terapii przy których będą miały zastosowanie. Miękka pianka o podwyższonej gęstości charakteryzuje się dużą sprężystością, poprawiającą efektywność ćwiczeń. Twarda pianka rebond świetnie sprawdza się przy wszelkiego typu ćwiczeniach rehabilitacyjnych, w salach gimnastycznych i przy spersonalizowanych terapiach.

Pianka stosowana w produkcji - materac.

Na wszystkie produkowane przez nas wyroby zapewniamy 24 - miesięczną gwarancję oraz niezbędne atesty higieniczne i certyfikaty.


©Copyright

© 2010 Wesoła Szkoła.
Wszelkie prawa zastrzeżone

Tworzenie stron
Xann Internet Solutions

Pozycjonowanie stron
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności