Materace -wys.10 cm

Materace -wys.10 cm

wym.180x60x10 cm cena za szt. 280 zł brutto

wym.200x60x10 cm cena za szt. 305 zł brutto

wym.100x100x10 cm cena za szt. 226 zł brutto

wym.200x120x10 cm cena za szt. 372 zł brutto

Ceny nie zawierają kosztów transportu jest to wyceniane indywidualnie

Wytrzymały, mocny i odporny na ścieranie materiał pokrowca łatwo utrzymać w czystości - wystarczy zabrudzenia przetrzeć wilgotną szmatką. Pokrowce materaca oferujemy w trzech kolorach: czerwonym niebieskim żółtym zielonym. Prosimy o zaznaczenie swojego wyboru na karcie zamówienia.

 

Podczas zakupu i dokonywania wyboru materaca warto pamiętać, że materace rehabilitacyjne oferowane przez naszą firmę oferujemy z różnych typów pianki, w zależności od przeznaczenia materaców, rodzaju ćwiczeń i terapii przy których będą miały zastosowanie. Miękka pianka o podwyższonej gęstości charakteryzuje się dużą sprężystością, poprawiającą efektywność ćwiczeń. Twarda pianka rebond świetnie sprawdza się przy wszelkiego typu ćwiczeniach rehabilitacyjnych, w salach gimnastycznych i przy spersonalizowanych terapiach.

Pianka stosowana w produkcji - materac.

Na wszystkie produkowane przez nas wyroby zapewniamy 24 - miesięczną gwarancję oraz niezbędne atesty higieniczne i certyfikaty.


©Copyright

© 2010 Wesoła Szkoła.
Wszelkie prawa zastrzeżone

Tworzenie stron
Xann Internet Solutions

Pozycjonowanie stron
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności